Bayanlar İçin Protez Saç

Bayanları memnun edecek PROTEZ SAÇ yöntemi BioAqua’dır.

Bayanların protez saç şikayetlerini biliyoruz.

İsterseniz şöyle bir sıralayalım.

 

1- Protez saçınızın rengi  çabuk değişmesi.

Hairlife olarak yıllardır özenle üzerinde durduğumuz konuların başında gelen renk değişimine engel olmak için 2012 yılının sonu itibari ile Hairlife yurtdışı laboratuvarlarında saç üzerine bir katman ile yoğunlaştırma yapıldı. Bu katmanın saçın üzerine çöktüğü için saç renginin değişimini dış etkenlerden daha az hasar görmesine sebebiyet veriyor. Bu başarılı sonuç protez saç kullanan veya kullanmak isteyen bayanları memnun edecektir.

2- Protez saçınızın çabuk dökülmesi.

Protez saç el işçiliği ile tel tel işlenerek meydana gelmektedir. Tabii ki hiç dökülmeyen protez saç yapılamaz ancak en az derece dökülen protez saç yapılabilir. İşte bu BioAqua saçlandırma yönteminde mevcut. Geliştirilen düğümleme tekniği ile daha az dökülen protez saç elde ettik.

3- Protez saçınızın dolaşması.

Kolay değil 24 saat boyunca doğal yollarla beslenmeyen saç kullanıyorsunuz. Yıkıyor, tarıyor, kurutuyor, başınızı yastığa koyuyor bir sağa bir sola dönüyorsunuz. Dış etkenlerden etkileniyor ve saç teli üzerinde yıpranma meydana geliyor. Yıpranan saç tarama zorluğu gösteriyor ve o esnada dolaşma meydana geliyor. (bu yeni saçta bile olabiliyordu) Şimdi bayan protez saç kullanıcılarımız çok mutlu, çünkü ipek gibi kaygan saçlar kullanıyorlar.

4- Protez saçınızın model zorluğu.

Kalitesi düşük olan saç zor model alır. BioAqua bu zorluğu size asla yaşatmaz.

5- Protez saç ile denize havuza  girdikten sonra ki yaşadığınız sıkıntılar.

Özel bir kullanım klavuzu hazırladık. Hairlife üyelerine ve Hairlife üyesi olmak isteyen tüm bayanlara bu klavuzu vermekteyiz. Tüm ayrıntıları web ortamında paylaşmak istemiyoruz…

Lütfen Hairlife uzmanlarını arayınız ve randevu alınız.

Şikayetlerinizin büyük ölçüde biteceği BioAqua yöntemi ile tanışın….

www.hairlife.com.tr

Türkiye’nin sektöründe yenilikçi firması…

Rate this item
(0 votes)
Bilgi Formu
close slider