Protez Saç Bakımı Fiyatları

Protez saç bakımı en iyi nasıl olur?
Protez saç bakımında neler yapılıyor?
En iyi protez saç bakım fiyatları?
Her yapılan protez saç bakımı aynı mıdır?

Ülkemizde binlerce kişi protez saç kullanıyor, işte bu yüzden cildimizin sağlığı için bu bakımlarda kullanılan ürünlerin sağlıklı olması gerekmektedir.

Size yaşadığımız bir olayı anlatalım. Yakın bir zamanda protez saç kullanan bir kişi firmamızı aradı. Sizde protez saç bakım fiyatı ne kadar diye sordu. Bizde detay yaptık tabii ki, Neden sadece protez saç bakımının fiyatını soruyorsunuz, bakım kalitesi sizi ilgilendirmiyor mu? Diye bizde kendisine soru yönelttik verdiği cevap şaşırtıcı idi. Niye bütün protez saç bakımları aynı değil mi? Bantla bakım yapıyorsunuz işte. Ben 60 liraya bakım yaptırıyorum bundan daha ucuzsa geleyim.

Sevgili okuyucular, protez saç bakımı bant yapıştır gönder değildir.

Cilt sağlığınız önemli ise

Hairlife nasıl protez saç bakımı yapar?

 • Protez saç bakımınızı 20 seneyi aşmış uzmanların kontrolünde ve eşliğinde bakımınız yapılır.
 • Protez saçın bakımında kullanılan kozmetiklerin kalitesi cildinizi tahriş etmeyecek kalitededir.
 • Bakımda kullanılan protez saç rengi açıldığında, yapılan boya işlemi de kaliteli olmalı, bakım esnasında ucuz saç boyaları ile boyandığında, cilt alerjisi yaşayabilirsiniz.
 • Bakımda kullanılan Amerikan protez saç yapıştırıcıları, üzülerek belirtiyoruz ki, kalite olarak dünyanın en iyisi, hani tabiri caizse, keşke bizim ülkemizin ürünleri en kalitelisi olsa da onları kullansak, ama ne yazık ki, zaten protez saçın icadı ve gelişimi de yabancıların elinde…Biz dünyanın en iyisi Amerika- UTAH ile çalışmaktayız. Asla cildinize zarar vermez.
 • Hairlife protez saç bakımlarında 3 kat yapıştırıcı kullanır, cildin alışmasını da göz önünde bulundurarak, en az giden bakım süresi 15 gün- en uzun giden bakım süresi 2 ay civarındadır, bunu cildinizin yağ oranı da belirler. Bazı arayanlar bakımlarının 1 hafta ile en fazla 2 hafta sürdüğünü söylüyorlar. Böyle bir bakımın kalitesi kesinlikle tartışılır ki, asla her protez saç bakımını aynı zannetmeyiniz.
 • En kötü protez saç bakımı fiyatları 40-60 lira arasındadır.
 • En iyi protez saç bakımı fiyatları ise 70-110 lira arasındadır. Protez saçın büyüklüğüne göre değişmektedir.
  Hairlife ile çalıştığınızda , diğerlerine benzemediğini görürsünüz, sadece bir kaç denemeniz yeterlidir.
  Ayrıca eklemek gerekirse, protez saç bakımında en önemli konulardan biri klasik bir bakım olmamasına özen göstermektir. Hani kaba olacak belki ama, saçı çıkar-yapıştır-gönder olmamalı, Detaylı bir saç tıraşı, kaliteli bir model belirleme, renk uyumu, saçın yumuşaklığının verilmesi bunların hepsi bir bütündür.

Whatsapp Destek Hairlife İstanbul 0532 333 0905 – Hairlife Ankara 0532 303 3959

Rate this item
(0 votes)
Bilgi Formu
close slider