Protez saç yöntemi nasıl?

En iyisi hangisi

En iyi kadın saç protezi nasıl olur?

Protez saçın ömrü ?

Protez saç fiyatları ?

Protez saç sektöründe söylenen yalanlar neler?

İşte çok işinize yarayacak bilgiler.

 • Yöntem ilk defa 1990 da üklemizde hizmet vermeye başladı, adresimiz hala Halaskargazi cad Şişli de.
 • Hey ay inişli çıkışlı olmak üzere 60 kişiye uygulama yaptık. Yaklaşık 226.000 kişiye protez saç uyguladık.
 • 1990 yılında ülkemizde 4-5 kişi protez saç kullanıyordu.
 • Yan etkileri yok derecededir. Sadece bakımlarını geciktirmemenizi öneriyorum.
 • Şu anda en iyi protez saç, Bioaqua yöntemidir. İnternette aldatıcı sloganlar videolar resimlere kanmayın. Hairlife protez saç için çekimlerde sadece cep telefonu kullanıyor,
 • Bioaqua kullanan diğer süslü video ve fotoğraflarda ki protez saç çeşidini asla kullanamazlar, Çünkü iyi kalite her şey alışkanlık yapar.
 • Bayan protez saç modelleri hakkında şunu söylemek isterim. Protez saçı iyi yapman yetmez bir bayana, iyi bir saç kesimi yapacaksın, çok iyi bir model vereceksiniz, Hızlı olacaksınız, temiz olacaksınız. Biz Hairlife olarak tüm bayan protez saç kullanıcılarda bir çok olumsuz şeyleri geride bıraktık, onlar bizi tanıdı, kaliteden de vazgeçemiyorlar. Bioaqua kullanan bayanlar, saç dolaşması, çabuk dökülme gibi bir çok problemi unuttular. Rakipten gelen protez saç kullananlar bir daha asla başka bir firma aramazlar.
 • Protez saç ömrü Kalitesiz oldukça yoğun protez saçın ömrü ile kaliteli ve sizin saçınızın yoğunluğuna uygun protez saç arasında ömür farkı vardır. Ayrıca firmanın kullanım hakkında ki profesyonelliği de çokönemli, Hairlife da protez saç nasıl kullanılır ile ilgili kişiye özel eğitimler verilir, müşteri kullanım kalitesi takibi programlarından da takip etmekteyiz. Kişisel bakım da oldukça önemli tabii ki, Kişisel bakıma göre değişir. Çok kötü kullanımda 1 yıl, iyi kullanımda ise 3 seneye kadar ömrünün uzadığını gördük.
 • Protez saç fiyatı : Sektörde 3 çeşit satış şekli var, ama siz bunları bilmezsiniz. Sadece ticaret yapana düştüyseniz yandınız. Bu 3 satış şeklini anlatayım. Birinci protez saç satış şekli : Sektörde ki bazı uyanıklar, uzak doğudan en kalitesiz protez saçları toptan alıp, ofislerinde stoklayıp, size hemen teslim edebiliyorlar. Bunlar sağlık açısından zararlıdır, Çöpten toplanan saçların tekrar işlenmesi ile yapılmaktadır. İkinci protez saç satış şekli : Belirlediği kalıpları uzak doğuya gönderir 20 şer 30 ar toplu sipariş verir, protez saçın alt yapısında ki bölümlere de kodlar yazdırır. 2390- 4567 gibi… Ve ofisinde stoklar, size de klonlama sistem yapıyoruz diye özel tasarım yapar, kalıbınızı ve saç örneğinizi alır, siz bu kalıbın ve saç örneklerinin yurtdışına çıktığınız zannedersiniz, ve sizi 1 ay içinde ararlar, saçınızı getirttik diye, siz de size yapıldı zannettiğiniz saçı, yani sizin saç açıklığınıza uygun protez saçı kullanmaya başlarsınız. Üçüncü protez saç satış şekli ise: Hairlife bunu uygular, teslim etme süresi uzundur. çünkü tamamen size özel hazırlandığı için. Saç örneğine,  saçsızlığınızın açıklık derecesine, kafatası şekline göre yapılır, ve protez saçın alt yapısında ismiziniz yazar. Ancak bunu hazmedemeyen bazı firmalar, Hairlifeın protez saç yapım süresi için, başvuru yapan kişilere, onlar kargo paketlerini 2 haftada bir yurtdışına biriktirip gönderiyor, biz her gün gönderiyoruz derler ve bu yüzden de protez saç yapımı bir ay sürüyor denir. Bu tamamen uydurma ticari bir iftiradır. Hairlife her hafta kalıpları yurtdışına gönderir. bu arada zaten siz de takdir edersiniz ki kargo süresi zaten 10 gün gidip gelmesi sürüyor, 20 gün de bir protez saçın yapılması imkansızdır. Bu arada Amerika da protez saç fabrikası bulunmamaktadır. Böyle sizleri aldatanlara inanmayın, araştırmalarınızı daha derin yapmanızı öneririm, yoksa iki defa ödeme yapmak zorunda kalırsınız.
 • Şikayet ve dileklerinizin için 24 saat online e-mail adresim This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ( Bu mail adresime zannediyorum ki bizi çekemeyen bazı şahısların yaptığı  ahlaksız mailler geldiğinden dolayı Çağlayan savcılığında takip kararı aldırdım, lütfen sadece protez saç uzmanlığını ilgilendiren mailler gönderiniz. )
 • www.hairlife.com.tr siber saldırılar sürüyor, çok yakında kim veya kimler tarafından yapıldığı ortaya çıkacaktır. IP numaraları kaydeden cihaz ile çalışmalarımızı sürdüyoruz. Anlaşılıyor ki tüm doğruları açıklamam bazı kişileri oldukça rahatsız etmiş….
Rate this item
(0 votes)
Bilgi Formu
close slider