Protez saç hakkında doğruları duymak isteyenler

Bizim amacımız, 26 yıldır bu sektörde, protez saç yöntemleri hakkında, araştırıp bilgi sahibi olmak isteyenlere söylenen yalanları ortaya çıkarmak. Neden? Bize zararı dokunuyor. Protez saç yaptıracak kişinin, kötü çıkan bir firmadan sonra, yönteme bakış açısının hep aynı olması bizi rahatsız eder.

Ülkemizde her 10 saçsızlık yaşamış kişiden 4 protez saç kullanmaya devam ediyor. Saçsızlığın teknolojik olarak tek çaresi olan protez saç yönteminin, profesyonel olması lazım. Ama bazı kişiler ticarete kurban gidiyor. Örnek verelim. Bazı firmalar 200-300 adet toplu sipariş verip, iş yerlerinde stok yapıyorlar. Hangisi kafanıza uyarsa, uyduruk bir kalıp alıyorlar, ama yurt dışına göndermiyorlar. bir ay sonra saçınız gelmiş gibi arıyorlar. Buna nasıl inanırsınız? Protez saçınızın alt yapısında arka bölümünde adınız soyadınız yazmaz, bir kod yazar. Bir de Amerika derler, listede adınız olan amerikaya ait proforma – Invoice isteyin. size bunu gösteremezler. Sonra siz aldatıcı sloganlar, google reklamlarına, şu ünlüler bizde, bu ünlüler bizde, biz klonluyoruz amerikaya gönderiyoruz diye türlü yalanlarla sizi kandırıyorlar.

Çok özür dileriz ki, tarzı olmayan ağzı sarımsak kokan bazı berber de demeyelim de, berberliği öğrenememiş kişilerle yaptıkları protez saç uygulamalarını protez saç değil de çakma protez saç olduğu bağırıyor, sonra da bu yöntem kötü deniyor, İşte öyle değil. Protez saç yöntemi profesyonel yapıldığında kimse anlayamaz. Bu yüzden kötü yapılan yerlere gittiğiniz için başınıza hazır protez saç konduruyorlar. Bunu bilin. Bizler çok dikkatli bir şekilde protez saç tasarımı yapıyoruz.

Sizin yaşınıza göre mesleğinize göre, yüz şeklinize göre, kafatası şeklinize göre, alın çizgisine göre en iyi protez saç nasıl yapılır önce bunu başarıyoruz. Sonrasında uzak doğu da bulunan kendimize ait fabrikamızda tamamen size özel kalıp ve saç örnekleriyle harika, kusursuz bir protez saç yaptırıyoruz, bunun için aylarca bekliyoruz, en iyisi olması için… Protez saçınız geldiğinde siz de görürsünüz ki arka kısmında fabrikada basılmış adınız soyadınız yazıyor. Sonrasında 15-23 sene arasında ki tecrübeli bay bayan kuaförlerine sizi emanet ediyoruz.

Yaklaşık 1-2 saatte size yakışacak şekilde saç kesimi yapılıyor, Nasıl kullanılır eğitimleri veriliyor, Ve protez saçınızla ilgili bir yardım almanız gerektiğinde teknik bölümlerde ki uzmanlarımızla görüştürülüyorsunuz. Kurumsal bir takip söz konusu. Bizim garantimiz var var, ancak yalandan seneler garantisi değil, bizim garantimiz, Önce biz beğeneceğiz, sonra siz beğeneceksiniz garantisidir. Protez saç belli olmama garantisi veriyoruz. Ve sizi iyi kullanma konusunda da eğitim garantisi veriyoruz. Sizin bu yöntemi hem doğal, hemde ekonomik kullanmanız için uğraşıyoruz.

Biliyoruz ki bu samimiyet dostluğumuzu devam ettirecek. Karar sizin. Kalite mi? Yoksa? Çakma kurumsallık mı? Saygılarımızla HAIRLIFE YÖNETİMİ Not: Bu paylaştığımız linki tıklayıp karşınıza çıkan röportajı okursanız, sizin için çok faydalı olacaktır. Protez saç hakkında tüm gerçekler anlatılmıştır. 

Rate this item
(0 votes)
Bilgi Formu
close slider